Přenosný FTIR spektrometr GASMET GT5000 Terra

Přenosný analyzátor plynných složek Gasmet DX4000 navržen pro provoz bez úpravny plynů.

Kategorie:

Popis

Přenosný FTIR spektrometr GASMET GT5000 Terra

Přenosný FTIR spektrometr GASMET GT5000 Terra je plná funkcí v malém, ale robustním balení. Vysoce citlivá vzorkovací kyveta pro nejnižší možné detekční limity, vícesložkové schopnosti a vestavěné čerpadlo, takže není třeba samostatný systém vzorkování. Tento přenosný plynový analyzátor je také lehký (9,4 kg), odolný proti stříkající vodě (s krytím IP54) a napájený z baterií, což poskytuje nesrovnatelnou přenositelnost tak výkonného analyzátoru. Konstrukce byla navržena pro náročné použití v terénu, GT5000 je perfektním nástrojem pro širokou škálu aplikací a použití případů.

Měří více plynů současně

Spektrometr GT5000 Terra lze použít k měření až 50 plynů současně. Systém je také snadno konfigurovatelný pro měření nových komponent, nevyžadujeprovádět žádnou změnu hardwaru. Protože jsou všechny plyny měřeny ze stejných spektrálních dat, je možné se vrátit k předchozímu měření a zkoumat přítomnost nových sledovaných sloučenin. Naše kniha plynových spekter obsahuje více než 300 plynů, které můžete nakonfigurovat na GT5000 výběrem podle vašich potřeb.

Rychlé spuštění a okamžité výsledky

Teplota měřící kyvety se vzorkem v GT5000 Terra pracuje při okolní teplotě, což poskytuje nízkou spotřebu energie pro maximální výdrž baterie a zároveň minimalizuje dobu zahřívání analyzátoru. Není třeba časově náročných kalibrací nebo spotřebních materiálů, které zvyšují pořizovací a variabilní náklady. Jediné, co musíte je udělat měření backgroundu (pozadí) jednou denně a poté jste připravit vyrazit. Výsledky můžete získat dříve než za 5 sekund, při použití delších period získáte nejlepší poměr signálu k šumu.

Bezdrátově ovládejte GT5000 Terra pomocí softwaru vhodného pro pole

Spektrometr lze provozovat pomocí softwaru Calcmet na tabletu nebo notebooku s Windows. Tento software je navržen tak, aby maximalizoval přenositelnost a snadné použití, umožňující měření jedním kliknutím a s okamžitými výsledky. GT5000 Terra můžete ovládat pomocí Calcmetu pomocí ntegrovaném Wi-Fi nebo Bluetooth připojení a dokonce ji můžete ovládat vzdáleně přes VPN. Tento software je dodáván ve dvou verzích, Calcmet Easy pro práci v terénu a Calcmet Expert pro další analýzu pomocí pokročilých nástrojů. Kromě Calcmetu nabízíme také bezplatnou aplikaci Gasmet pro chytré telefony, která vám dává přístup ke kolekci spekter Gasmet FTIR, kalkulátoru rosného bodu vzorku plynu, nástroji pro převod jednotek a kalkulátoru koncentrace CO2 / O2!

Klíčové výhody

  • Přenosné a rychlé spuštění
  • Provoz na baterie
  • Bezdrátová komunikace
  • Měření všech plynů současně
  • Odolný proti stříkající vodě, stupeň krytí IP54

Podívejte se na pokyny k používání GT5000 Terra na Youtube.

Více informací naleznete na stránkách: www.gasmet.cz.

Doporučujeme vám kontaktovat nás přímo- zde je odkaz na kontakty.
Můžete nám napsat email: info@afriso.cz nebo zavolat na tel.: +420 272 953 636.

Soubory ke stažení

  1. Katalogový list Gasmet GT5000 Terra - přenosný FTIR spektrometr
    Dokument PDF, 0,08 MB Stáhnout