EUROLYZER STx – analyzátor spalin

Analyzator spalin Afriso
Katalogové číslo: M04629210K Kategorie:

Popis

EUROLYZER STx

Uživatelsky příjemný multifunkční analyzátor spalin EUROLYZER STx je vhodný pro všechny typy plynných a kapalných paliv a pro pelety. Je vybaven unikátním senzorem kyslíku EcoX se zárukou 5 let a životností 7 let. Senzor CO/ H2 je kompenzovaný na vodík má nominální rozsah 5 000 ppm a maximální do 9 999 ppm. Analyzátor je možné dodat, nebo později doplnit, o měření  o NO a výpočet NOx. Samozřejmostí je měření teploty, tahu a diferenčního tlaku. Lze říci, že se jedná o 4 přístroje v jednom: analyzátor spalin, diferenční teploměr, diferenční tlakoměr a detektor CO.

Z nameřených hodnot dále počítá účinnost, ztráty, rosný bod a CO2 a CO neř, NO neř  a NO neř ( pokud má analyzátor měření NO).

Naměřené hodnoty lze uložit na micro SD HC kartu, vygenerovat z nich Qr kod nebo vytisknout na tiskárně.

Eurolyzer STx je standardně vybaven rozhraním Bluetooth SMART. Nový firmware a Bluetooth SMART umožňuje efektivní využití mobilní aplikace Eurosoft Mobile App, který je k dispozici zdarma Google play a App store.

Eurolyzer STx  lze rozšířit o další měření díky  aplikačním modulům Apps&CAPBs.  Tyto přesné externí sondy s výstupem Bluetooth SMART posílají měřené hodnoty do analyzátoru. Takto lze měřit 4 Pa test,  detekovat  zemní plyn, provádět tlakové zkoušky, měřit teplotu, vlhkost, tlak a diferenčních tlak.

Eurolyzer STx  je uložen v robustním gumovém pouzdru s magnety. Je dodáván v kompletu, který obsahuje vše, co je nutné pro měření: přístroj, modulární sondu, nabíječku, úpravnu plynu, čidlo teploty, micro SD HC kartu a přístrojový kufr. Nedílnou součástí dodávky je návod v češtině a kalibrační list.

Více informací naleznete na https://eshop.afriso.cz

 

Další informace

Hmotnost 0.500 kg
Rozměry 7.0 × 4.0 × 21.5 cm
O2 Eco

0 – 20,9 % – senzor s životností 7 LET, záruka 5 let

CO/H2

0 – 5 000 ppm; Max. 10 000 ppm

Teplota vzduchu

20 až +200°C

Teplota spalin

20 až +1 000°C

Tah

0 až +/- 50 hPa

Diferenčí tlak

0 až +/- 130 hPa + barometrický tlak

Vypočítává

CO2, lambda, ETA ( 0 – 110 %), ztráty, CO něř,
rosný bod

Podpora

AppStore a Google Play

Výstupy

IR port, USB port, ukládání dat na micro SD kartu,
Bluetooth Smart

Paměť

micro SD karta 4 GB

Rozměry a hmotnost

70x215x40mm, cca 500g

Soubory ke stažení

  1. Katalog Eurolyzer STx
    Dokument PDF Stáhnout