Digitální manometr S 4600 ST

Afriso_eshop_digitalni_manometr

Popis

Digitální manometr S 4600 ST

Digitální manometr S 4600 ST – velice přesný digitální manometr pro tlakové zkoušky v potrubí. Z naměřených hodnot lze vytvořit protokol o měření. Ten se může vytisknou, uložit na pěmťovou kartu nebo různě sdílet. Digitální manometr má velice odolnou konstrukci pro každodenní používání. Kromě toho disponuje jednoduchým a pohodlným ovládáním. Měřené hodnoty lze zobrazit na velkém barveném TFT displeji. Ve výbavě má i Bluetooth smart pro komunikaci s vaším mobilním telefonem.

Široká škála rozsahů tlaku od 20 hbar do 18 000 hPa. Lze rozšířit i o měření průtoku, Pitot měření. Přesnost 0,5 % z měřené hodnoty.
Pro výběr vhodného digitálního manomteru vám doporučujeme nás kontaktovat na +420 272 953 636 nebo na info@afriso.cz.

Díky aplikačním modulům Apps&CAPBs lze možnost měření tohoto digitálního manometru dále rozšířit o další měření: 4 Pa test, detekci zemního plynu, měření diferenčních tlaků, měření teploty,  Jedná se tak o univerzálnější nástroj oblíbený u řady zákazníků. Naměřené hodnoty lze uložit na SD kartu, vygenerovat z nich QR kód nebo vytisknout na tiskárně. Nový firmware umožňuje efektivní využití mobilní aplikace Eurosoft Mobile, která je k dispozici zdarma na Google play a App store.

 

Více informací naleznete na této stránce: https://eshop.afriso.cz.

Další informace

Rozsah měření

-1/ +8 000 hPa – (pro typ S4604ST)

Přetlak

10,5 bar (pro typ S46404ST)

Ukladání dat

ANO – Micro SDHC karta

Přesnost

+/- 0,7% z měřené hodnoty

Napájení přístroje

Li Bat

Nutné příslušenství

Set hadiček, USB nabíječka, Micro SDHC karta

Soubory ke stažení

  1. Katalog digitální manometr S4600
    Dokument PDF Stáhnout