Diferenční tlakoměr a tahoměr S 2600

Afriso_eshop_digitalni_manometr

Popis

Stabilní a přesný diferenční tlakoměr a tahoměr – typ S2600

Diferenční tlakoměr S2600 je nepostradatelný pro kontrolu a nastavení tahu v komíně především u kotlů na pevná paliva. Přístroj  S 2600 lze úspěšně využít i pro provádění tlakových zkoušek. V případě, že nechcete analyzátor spalin, tak tento diferenční tlakoměr je pro vás naprosto ideální volba. Je přesný, spolehlivý a uživatelsky příjemný. I z těchto důvodu po něm sáhlo mnoho revizních techniků a kominíků. Nese označení TÜV cert jako označení nadstandardní kvality, jakosti a přesnosti.

Tlakoměr a tahoměr S 2600 má velký přehledný podsvícený LCD displej a celkem 5 tlačítek pro jednoduché ovládání. Rychlé nulování, výběr jednotek, podržení naměřených hodnot na displeji včetně zobrazení minimální a maximální hodnoty za dobu měření je samozřejmostí.

Rozsahy od (0 – 150) hPa do (0 – 5000 ) hPa.  Přesnost 1 % z měřené hodnoty!

Přístroj má ergonomický tvar, proti mechanickému poškození je chráněn gumovým pouzdrem s magnety. S 2600 je volitelně dodávaný s přípojkami  2 x D 8mm nebo  s přípojkami 2 x Festo, které jsou vhodné pro vyšší tlaky ( 5 000 hPa).

K měření je nutná sada připojovacích hadiček, kterou nyní dodáváme ke každému přístroji zdarma.

Více informací naleznete na https://eshop.afriso.cz.

V případě potřeby diferenčního tlakoměrů s možností vytvoření protokolů o provedené zkoušce doporučujeme vyšší řadu digitálních manometrů S4600 ST nebo modulární systém CAPBs.

Další informace

Rozsah měření

+/- 5000 hPa (pro typ: S2650)

Přesnost měření

+/- 1% z měřené hodnoty

Napájení přístroje

2x AA baterie

Nutné příslušenství

Set hadiček

Přetlak

10 bar (pro typ: S250)

Soubory ke stažení

  1. Katalog digitální manometr S2600
    Dokument PDF Stáhnout