CAPBs® – měřící moduly s aplikací

Afriso_eshop_digitalni_manometr

Popis

Apps & CAPBs® – modulární měřící systém

CAPBs® je modulární měřící systém s mobilní aplikací Apps. Jde o přesné  měřící sondy s výstupem měřených dat přes rozhraní  Bluetooth SMART. Měřená data lze zobrazit a přenést buď do přístrojů AFRISO s tímto rozhraním nebo do mobilů a tabletů s nahranou aplikací  Eurosoft Mobile App.

Tato aplikace je zdarma ke stažení na Obchod play nebo App store.

U všech podporovaných přístrojů AFRISO:  BLUELYZER ST, EUROLYZER STx, MULTILYZER STe, S4600ST se měření z CAPBs® zobrazují přímo na displeji, jako by CAPBs® byl součástí  analyzátoru nebo S 4600ST. Přitom vzdálenost modulu CAPBs® od vyhodnocovacího přístroje může být několik metrů. Přesto lze analyzátorem modul CAPBs® ovládat. Měřené hodnoty  lze  uložit na micro SD kartu, vytisknout nebo  vygenerovat Qr kod z měření.

CaPBs® se skládá ze základního modulu, univerzální rukojeti s napájením a vysílačem Bluetooth SMART. Do univerzální rukojeti se „nacvakne“ měřící hlavice. Měřící hlavice určuje typ měření. To znamená, že obsluha potřebuje jen jednu rukojeť, ke které připojuje vybrané měřící hlavice, které si může postupně podle potřeby dokupovat.

V nabídce jsou CAPBs® měřící hlavice typu EP Check – pro 4 Pa test, dále typu CAPBs® PS pro tlak do 20 bar a diferenční tlak od 20 hPa do 150 hPa, CAPBs® TH pro teplotu až  do 1 000 °C, CAPBs® typ RH 80 pro měření vlhkosti a teploty, CAPBs® GSP1 pro vyhledávání úniku zemního plynu.

 

Více informací naleznete na https://eshop.afriso.cz.

 

 

 

Soubory ke stažení

  1. Katalog APPS & CAPBs
    Dokument PDF Stáhnout