Bezkontaktní teploměr SCANTEMP 450

Afriso_eshop

Popis

SCANTEMP 450 universální bezkontaktní teploměr s displejem a vstupem pro externí teplotní čidlo. Jedná se o infračervený teploměr pro měření povrchové teploty různých objektů. Rozsah měření je od -60 °C až do +500 °C. K bezkontaktnímu teploměru je možné dokoupit externí teplotní čidlo pro teploty -64°C až 1 400 °C. Měření teploty se zobrazuje téměř okamžitě na podsvíceném displeji a je tak možné provést rychlé a přesné měření. Integrované laserové ukazovátko pomáhá lepé k označení místa měření. Ideální pro měření rotujících předmětů, nebo částí pod napětím. Ideální pro použití v potravinářském průmyslu. Při měření nedojde ke kontaminaci. Napájení teploměru je na 2 ks článkové baterie typu AA.

Vhodný pro oblasti měření teploty pohybujících se předmětů ( role papíru, pneumatiky…), povrchové teplota částí motoru v plném provozu, části pod napětím ( elektrické součástky, transformátory), čerstvě nalakované předměty, měření teploty v potravinářském průmyslu a gastronomii, pro agresivní média a chemikálie, a mnoho jiných.  Více informací zde.

Další informace

Měřící rozsah

-60 až +500°C

Přesnost

± 2,0% udávané hodnoty nebo ± 2 ° C, podle toho, co je větší
(termočlánek: +-1 °C nebo 1 %,
co je větší)

Doba odezvy

1 s

Spektrální odezva

6 – 14 µm

Nejmenší jednotka

0,1 °C

Nastavitelná emisivita

0.1 – 1.00

Měřící jednotky

°C nebo °F

Optika

12:1

Napájení

2x AA článková baterie

Rozměry

141 x 134 x 42 mm

Hmotnost

180 g

Funkce

ukazatel minimální, maximální, průměrné teploty, dIF displej hold, podsvícený displej, nastavitelná emisivita, alarm hraničných hodnot

Obsah balení

Baterie, ochranné pouzdro

Soubory ke stažení

  1. SCANTEMP_440_prospekt.pdf
    Dokument PDF Stáhnout