4 Pa test jako Apps&CAPBs

Afriso_eshop_digitalni_manometr

Popis

 4 Pa test jako Apps & CAPBs

Apps & CAPBs se zásuvným modulem pro měření 4 Pa test. Snadné a levné rozšíření o další typy měření viz manuál ke stažení. Komplet CAPBs pro 4 Pa test se skládá ze základního modulu – univerzální rukojeti s výstupem Bleutooth SMART, měřící hlavice CAPBs pro 4 Pa test typ EP Check a měřících hadic.

Během celého měření vysílá měřící modul CAPBs – EP Check měřené hodnoty přes Bluetooth SMART do přístrojů AFRISO nebo chytrých zařízení jako je telefon či tablet. Apps & CAPBs podporují tyto přístroje:  analyzátory spalin  Bluelyzer ST, Eurolyzer STx, Multilyzer STe a tlakoměr  S4600ST. Analyzátor zobrazuje měřené hodnoty a přiřazuje funkci ovládacího tlačítka na  modulu EP Check. Nespornou výhodou je, že majitelé analyzátorů AFRISO s výstupem Bluetooth SMART zpracují data z měřícího modulu přímo v analyzátoru. Mohou je  vytisknout, uložit na SD kartu, vygenerovat Qr kod z měření.  Protokol, vytištěný na IR tiskárně EUROPRINTER nebo je uložen na SD kartě. Obsahuje datum a čas zkoušky, graf závislosti rozdílového tlaku v čase a hodnoty tlak p min ( Pa), p max (Pa) a delta p ( Pa). Tlak p se měří s rozlišením na 0,1 Pa.
Další možností je připojit měřící modul  CAPBs  – EP Check přes rozhraní Bluetooth SMART přímo k mobilům a tabletům. Stačí si  stáhnout aplikaci EUROsoft Live. Aplikace je zcela zdarma ke stažení v Google play nebo na App store.

Více informací naleznete na této webové stránce: https://eshop.afriso.cz

Další informace

Rozměry / hmotnost

74 x 42 x 35 mm / 33 g

Rozhraní

Bluetooth SMART

Rozsahy / přesnost

-20 / + 20 hPa / +/- 0,003 hPa
0,2 / 20 m/s / 0,1 m/ s
-50/ + 600°C / +/- 1,5 °C

Rozlišení:

0,1 Pa / 0,001m/s / 0,1 °C

Soubory ke stažení

  1. Katalog 4Pa test Apps and Cabps
    Dokument PDF Stáhnout