Firma AFRISO byla založena v roce 1869 panem Adalbertem Fritzem v Schmiedefeldu (Thüringen) jako inovativní, rodinná firma střední velikosti. V současné době zaměstnává 1 000 pracovníků, z toho 550 zaměstnanců pracuje v 5 výrobních závodech v Německu. Pobočky naší firmy najdete na všech kontinentech celého světa, více na www.afriso.com.

AFRISO v ČR a SR

V České a Slovenské republice má AFRISO zastoupení od roku 1995 jako dceřiná firma společnosti AFRISO EURO INDEX GmbH. Zajišťuje zde kompletní servis pro zákazníky. Naši odborní zaměstnanci zajistí vše od nabídky, přes projekt, dodávku, montáž až po záruční a pozáruční servis.

Specializujeme se na tři oblasti:

Přístroje měřící a regulační techniky pro zabezpečení nádrží a pro bezpečný chod topných i solárních systémů doplňují výrobky pro vodní hospodářstvíPřístroje pro měření tlaku, teploty a výšky hladiny – zde jsou zahrnuty jak analogové, tak elektronické přístroje té nejvyšší kvalityAnalyzátory s příslušenstvím jak stacionární, tak přenosné. Ruční přístroje pro servis topných zařízení: digitální U manometry, vyhledávače úniku, sety na tlakové zkoušky


Náš cíl

Spokojený zákazník, který se k nám bude neustále vracet.

Naše služby

  • Poradenství zdarma
  • Servis přístrojů
  • Cenové a technické nabídky
  • Návrhy řešení zdarma

Naši zákazníci

 

AFRISO ve světě

Působení naší společnosti můžete vidět dole na interaktivní mapě.
Více najdete na www.afriso.com