BLUELYZER ST – analyzátor spalin

BLUELYZER ST – nejmenší analyzátor s barevným displejem a překvapivým množstvím funkcí.  Výhodou je jednoduché ovládání ...


eshop_afriso     Podpora.

Popis

Analyzátor spalin- BLUELYZER ST

Analyzátor spalin Bluelyzer ST, je nejmenší analyzátor s barevným displejem a překvapivým množstvím funkcí. Má jednoduché ovládání v češtině, je vhodný pro kapalná a plynná paliva a  ideální pro seřízení kondenzačních kotlů. Měří O2, CO do 6 000 ppm, teplotu , tah a tlak. Z nameřených hodnot dále počítá účinnost, ztráty, rosný bod a CO2 a CO neř. Jde o 4 přístroje v jednom:  analyzátor spalin, detektor CO, diferenční teploměr a digitální tlakoměr a tahoměr.

Naměřené hodnoty lze uložit na SD kartu, vygenerovat z nich Qr kod nebo vytisknout na tiskárně. BLUELYZER ST je standardně vybaven rozhraním Bluetooth SMART. Nový firmware a Bluetooth SMART umožňuje efektivní využití mobilní aplikace Eurosoft Mobile App, který je k dispozici zdarma Google play a App store.

Analyzátor spalin lze rozšířit o další měření díky  aplikačním modulům Apps&CAPBs.  Tyto přesné externí sondy s výstupem Bluetooth SMART posílají měřené hodnoty do analyzátoru. Takto lze měřit 4 Pa test,  detekovat  zemní plyn, provádět tlakové zkoušky, měřit teplotu, vlhkost, tlak a diferenčních tlak.

BLUELYZER ST je uložen v robustním gumovém pouzdru s magnety. Je dodáván v kompletu, který obsahuje vše, co je nutné pro měření: přístroj, sondu, nabíječku, úpravnu plynu, čidlo teploty, micro SD HC kartu a  kalibrační list.

Více informací na tomto webu: https://eshop.afriso.cz

 

 

Další informace

O2 Eco

0 – 20,9 %

CO/H2

0 – 2 000 ppm; Max. 6 000 ppm

Teplota vzduchu

-20 až +200°C

Teplota spalin

-20 až +1 000°C

Tah

0 až +/- 40 hPa

Vypočítává

CO2, lambda, ETA ( 0 – 110 %), ztráty, CO něř,
rosný bod

Podpora

AppStore a Google Play

Výstupy

IR port, USB port, ukládání dat na micro SD kartu,
Bluetooth Smart

Paměť

micro SD karta 4 GB

Rozměry a hmotnost

67x144x37mm, cca 275g

Soubory ke stažení

  1. Katalog Bluelyzer ST
    Dokument PDF, 0,60 MB Stáhnout